II NIEDZIELA ZWYKŁA (20.01.2019)

1. Najświętsza Ofiara Chrystusa, której pamiątkę sprawowaliśmy, zjednoczyła nas wokół ołtarza. W Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan prosimy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.

2. W Panamie trwają Światowe Dni Młodzieży. Zapraszamy do śledzenia relacji ze spotkania papieża z młodzieżą oraz do modlitwy w intencji papieża i młodych całego świata.

3. W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia i zapraszamy do szczególnej modlitwy za bliskich naszym sercom babcie i dziadków podczas Mszy Świętej.

4. Dobiegły końca tegoroczne odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Serdecznie dziękuję za chwile wspólnej modlitwy, budujące świadectwo wiary, serdeczne przyjęcie oraz złożone ofiary. Kto został pominięty lub był nieobecny w domu podczas kolędy, a chciałby spotkać się z duszpasterzem, może zgłosić się do zakrystii i ustalić termin wizyty. Sprawozdanie z kolędy przedstawię w najbliższą niedzielę.

5. Z racji ferii zimowych przez najbliższe dwie niedziele nie będzie spotkań dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone na fundusz budowlany. W miesiącach listopadzie i grudniu zebraliśmy na ten cel odpowiednio: 2470 zł i 2389 zł.