IV NIEDZIELA ZWYKŁA (03.02.2019)

1. Pierwsza niedziela miesiąca gromadzi nas wokół Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Chwile adoracji są nie tylko wyrazem naszej miłości wobec Pana, ale jednocześnie próbą odkrywania Bożej obecności pośród codziennych spraw i ludzkich losów.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Za tydzień spotkanie z młodzieżą, która pragnie przyjąć sakrament bierzmowania.
  3. We wtorek wspomnienie św. Agaty. Błogosławieństwo chleba i wody.
  4. Siostry Benedyktynki serdecznie zapraszają na ŚWIĘTOWANIE UROCZYSTOŚCI św. SCHOLASTYKI - PATRONKI DOBRYCH ROZMÓW - w dniu 9 lutego czyli w sobotę - w domu Sióstr przy Kurii Biskupiej w Ełku. Rozpoczęcie o godz. 15. W programie m.in. benedyktyńskie nieszpory, krótka konferencja, spektakl, koncert akordeonowy, interpretacje na wiolonczelę, taniec towarzyski i agapa. Szczegóły na plakatach.
  5. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na cele budowlane.
  6. W przyszły poniedziałek 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Uprzejmie prosimy o pomoc w zorganizowaniu uczestnictwa we Mszy Świętej z udzieleniem sakramentu chorych wszystkim, którzy nie mogą na co dzień być obecni w kościele.