III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (24.03.2019)

1. Dzisiejsza Ewangelia przynagla nas do wkroczenia na drogę nawrócenia. Czas Wielkiego Postu stwarza ku temu wiele niepowtarzalnych okazji – jest bowiem czasem łaski od Pana.
  2. W poniedziałek 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Z obchodem uroczystości związany jest ogłoszony w Kościele Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy wszystkich wiernych do obrony życia poczętego poprzez duchową adopcję. Uroczyste podjęcie dzieła modlitwy za nienarodzonych odbędzie się podczas Mszy Świętej.
  3. Zapraszamy do udziału w wielkopostnych nabożeństwach: Drogi krzyżowej w piątki o godz. 17.30 oraz Gorzkich żali w niedzielę o godz. 16.15.
  4. Przyszła niedziela to Niedziela Laetare.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę do puszki na rzecz misji. Zebraliśmy 350 zł.