1. Kojące spojrzenie Chrystusa i słowa przebaczenia, których doświadczyła kobieta cudzołożna, odkrywają przed nami najgłębszy sens Wielkiego Postu. Pan Bóg pragnie nam przebaczyć i darować nowe życie w Jezusie Chrystusie.
  2. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. z panią katechetką. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w środę po mszy św.
  3. Dobiegają końca rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy księdzu Wojciechowi za skierowane do nas słowo i życzymy Błogosławionych Świąt.
  4. Bóg zapłać wszystkim ludziom dobrej woli za dary na stół rekolekcyjny.
  5. Dziękuje ponownie naszym paniom z ul. Księcia Witolda i Królowej Jadwigi za porządki przy kościele.
  6. W najbliższy piątek, jak co roku, organizowane jest Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami miasta. Rozpocznie się ono o godz. 19.00 na placu JPII. Wierni z naszej parafii niosą krzyż od stacji V. Zakończenie Drogi Krzyżowej w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.
  7. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Rozpoczyna ona Wielki Tydzień. Proszę o zabranie ze sobą palm. Przy wejściu do świątyni będzie można nabyć palmy, które będą rozprowadzać członkowie Akcji Katolickiej. Ofiary składane na tacę oraz ofiary z palm przeznaczone będą na fundusz budowlany naszego kościoła.
  8. Przynajmniej do wakacji żegnamy się z księdzem Łukaszem. Ks. Bp. ustanowił go administratorem parafii Niepokalanego Serca NMP w Okartowie.
  9. Dzisiaj po Mszach św. można będzie złożyć ofiarę do puszki na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  10. Są do nabycia baranki paschalne na nasz stół Wielkanocny w cenie 6 zł.